Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lassan 4 hete hogy szültem....

Lassan 4 hete hogy szültem. Már 1 hete csak barnázásom volt, de tegnap és ma is fáj a hasam alja és olyan mintha most jött volna meg a menszeszem. Rendesen megint vérzek. Ez az? Ez nem baj? Lehet szoptatni?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy ha megjön a rendes menszesz, akkor orvoshoz kell menni és abba kell hagyni a szoptatást. ezt itt olvastam. ez igaz?

segítsetek. köszönöm. :)


2008. jún. 14. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 gyerekem van.Az első 8 héten a tisztulás időszakában a semmitől a barnázgatáson át az erős vérzésig minden volt váltakozva.Kb 3. 4. hónapban jött meg rendesen,de én mindegyiket egyéves koráig szoptattam.Ha van tejed Az Isten szerelmére abba ne hagyd a szoptatást.
2008. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtn szoptass, hiszen a babának erre van leginkább szüksége!!!
2008. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez butasag. Van, aki mar hamar menstrual, es szoptat egy eves korig. Es ez a jo!
2008. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez már lehet az.Nekem az első szülés után a 8.héten jött meg elöszőr,a második szülés után az 5.héten.A szoptatást semmiképpen se hagyd abba.
2008. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után 26 nappal jött meg először, amikor már elmúlt a gyerekágyi folyás. Először megijedtem, hogy mi ez az erős vérzés, aztán rájöttem, hogy a mensi. Az orvosom szerint ez előfordulhat, nincs vele semmi baj.Azóta is megjön 30-35 napra. Szoptatom a 4 hónapos babámat, van is elég tejem, csak mielőtt megjön 1-2 nappal előtte mintha kevesebb lenne, vagy egy picit másmilyen, mert ilyenkor egy kicsit nyűgösebb a babám. (Bár lehet, hogy most az időjárás miatt is volt). Tehát szoptass tovább!
2008. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!