Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 13 hónapos baba egyik napról...

13 hónapos baba egyik napról a másikra hagyta abba a szopizást. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Jelzi hogy kéri a cicit,ha megkapja elfordul.Lehet hogy újra terhes vagyok és azt érzi(max 3 napos lehetek)?
2008. jún. 14. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Lehet h 3 honapos terhes vagy, es nem vagy benne biztos?!
2008. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla hogy az lennék, de ha mégis 3 napos lehetek maximum.Ezt elvileg érezheti a pici a tejcsin
2008. jún. 14. 13:10
 3/10 anonim ***** válasza:

A gyerekek sokmindent megéreznek,de szerintem egy 3 napos terhességet biztos nem.

Lehet,hogy ez az állapot csak egy két napig tart és utána helyreáll minden.

2008. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha terhes lennel szep lassan leallt volna a tejadas. 3 honap alatt tuti, lehet, h egyszeruen nem kell mar neki, hiszen nem mai baba.
2008. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja h 3 napos?! Ne viccelj :D Azt hittem honapos. Szerintem nem kell mar neki a tejed.
2008. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én terhességem alatt folyamatossan szoptattam (semmi baj nem volt, nem lett !) Egy 13 hónapos babának már nem kell feltétlenül szopizni , én a mai eszemmel nem eröltetném . 3 éves volt a lányom mire el tudtam választani (lett volna rá módom többször is , de nem tettem meg) Terhes volt már a gyakori nyaggatása, az éjjeli ébredése...már túl vagyunk rajta , de a következő picit másfél évesen elválasztottam .
2008. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Terhességtől nem áll le az anyatej, max. az utolsó hónapokban /!/megváltozik az íze, ami a gyereknek már esetleg nem ízlik. Mialatt a kissebbik fiamat hordtam, a nagyobbikat végig szoptattam. A terhesség utolsó 2 hónapjában magától elválasztotta magát a gyerek. De olyat is hallottam, hogy a kismama megszoptatta a nagyobbikat, aztán elment szülni...


Vannak ún. szopási sztrájkok, lehet, hogy ebben vagytok éppen, ez a cikk erről szól és arról is, hogy lehet a kicsit visszaszoktatni a cicire. Azért megírhatnád pár hét múlva, hogy mire jutottatok, mert nagyon érdekel...


[link]

2008. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan babák, akik egyik napról a másikra elválasztják magukat...és nem szopnak többet....ez természetes folyamat, bízz a babád ösztöneiben, tudja mi a jó neki.
2008. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Szia!Ne legyél kétségbeesve a babád leválasztotta magát.
2008. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó,hogy lepontozzátok a válaszadókat!Jó szórakozni?
2008. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!