Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miket lehet mondani a babának...

Miket lehet mondani a babának szopizás közben?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha öltözteted, fürdeted vagy bármi mást csinálsz, mindig beszélj a babádhoz:) Ez csak úgy jönni szokott:) "most felveszük a cipőcskét":) Ez most csak egy pl. volt:)
2008. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha öltözteted, fürdeted vagy bármi mást csinálsz, mindig beszélj a babádhoz:) Ez csak úgy jönni szokott:) "most felveszük a cipőcskét":) Ez most csak egy pl. volt:) Beszélj hozzá sokat, mesélj neki!:)
2008. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsika valahogy kétszer elküldte:)
2008. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig. Amikor valamit konkrétan csinálunk, azt mondom neki, de szoptatás közben volt, hogy csak néztem milyen szép, meg olyan is, hogy elbambultam, mert nagyon fáradt voltam és jó volt, hogy volt "ürügyem" egy kicsit leülni.
2008. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bármit! Mesélhetsz az álmaidról, énekelhetsz, dúdolhatsz. Vagy csak egyszerűen élvezed az együttlétet.
2008. jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!