Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnék leadni pár...

Hogyan tudnék leadni pár kilót szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez szubjektív, hogy szerencsének ézed-e, hogy ennyi lement, vagy szerencsétlenségnek, hogy 8 kg maradt :) Amilyen hiú agyok, én is biztos szeencsétlenségnek érezném, de ezért most páran valószínűleg meg fognak kövezni :)Egyébként meg gondolj bele, hogy valakinek nem megy le ennyi, azokhoz képest micsoda szerencse! :)
2008. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hónapja szültem, 17 kg-t híztam terhesség alatt, ami mostanra ment le, pont tegnap álltam a mérlegre. Pedig többet eszem, mint a terhesség alatt, vékony sem vagyok, olyan "vanrajtammitfogni":-) tipus és egy percet sem tornáztam. Egyszer kipróbáltam, hogy nem vacsizom, hátha gyorsabban lemegy..., 2 nap után olyan mértékben csökkent a tejcsi mennyisége, hogy nem tudtam enni adni a babámnak. Én csak azt tudom javasolni, hogy mindenki hallgasson a teste jelzéseire, ha éhes egyen. Ja, és a csokit sem vetem meg...:-)
2008. jún. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Adjatok időt magatoknak élvezzétek a szoptatás pillanatait.A nő alakja 9hónap allatt változik meg le fog menni idővel.Én két szülésen vagyok túl.Az elsővel nem is tudtam fogyni míg szoptattam(1éves koráig)rengeteget híztam és 2éves korára diéta,fogyókúra nélkül lementem 53kg.A másodikkal sem vagyok kövér,de viszont változott az alakom.
2008. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!

Sajnos én is azoknak a táborát gyarapítom, akik híznak szoptatás alatt. Sajnos nem tehetek róla, de állandóan éhes vagyok. Amíg terhes voltam, addig nem jöttek rám ilyen éhség rohamok, mint most.Megpróbáltam, hogy kevesebbet eszek és tornázok, de akkor meg a tejem kezdett apadni, szóval ördögi kör. Igaz még csak 10 hetes a babám és 10 kiló felesleg van rajtam,de nekem ez is sok.

2008. jún. 10. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!