Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnék leadni pár...

Hogyan tudnék leadni pár kilót szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Annak magától kéne lemennie! Nem sikerül?
2008. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én híztam szoptatás alatt,pedig nagyon odafigyeltem,hogy mit és mennyit eszek. :( De hátha valaki tud neked valami okosat is irni,mert negem is érdekelne.


Üdv

2008. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Az összes barátnőm 20-25 kilót adott le cirka fél év alatt, szinte mindenkiről leolvadtak a kilók, úgy hogy nem tornáztak, csak szoptattak. Lehet olyan alkatúak, én se parázok, én 20 kg-t szedtem fel, biztos lemegy rólam is, 50 kilós cingár lány voltam. A szoptatás önmagában fogyaszt, ha nem fogsz, akkor a táplálkozással van probléma. Epres Panni modell, 6 hó után azért volt kénytelen abbahagyni a szoptatást, mert teljesen csont soványra szívta le a gyerek. Ennyire másképp működnénk?
2008. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom az az Epres Panni,ette a szokásos modell kajáit,amik nem fedezik egy szoptatós kismama energiaszükségletét.

Amúgy édesanyám is hízott a szoptatás alatt,igaz ő tejszínhabos eperfagyit evett cukrozott eperrel vödörszámra:):):)

Én még nem vagyok mérvadó,mert még csak két hete szültem.

Amúgy ha nem megy magától,akkor kicsit mocoroghatsz is,de komolyabb sport csak a 3. hónap után,és akkor is figyelni kell a folyadékbevitelre,mert ugye amit kiizzadtál,azt a tejci elől izzadtad ki.Meg próbálj meg kevesebb szénhidrátot bevinni.

2008. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor látom mégis csak egyet értesz velem, hogy nem cukros eperfagyit kell zabálni, mert ha vki nem fogy le terhesség alatt, akkor csak a táplálkozással lehet a gond. Az én barátnőim egyike sem modell, mégis 20-30 kilókat adtak le, de az is biztos, hogy még cukor nélkül sem ettek epret, mert minden kismama tudja, hogy szoptatás alatt nem ehetünk az allergia miatt.
2008. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a második babám most 3 hónapos és van rajtam a szülés előtti súlyomhoz képest 7-8 kg. Én azt csinálom, hogy nem eszem csokit (már csak a baba miatt sem). Most akarok elkezdeni hullahoppozni, hogy a derekam csinosodjon. Felüléseket kellene csinálni, de arra még nem szántam rá magam. Nagyon sok ásványvizet iszom, naponta 1.5-2 litert. Nasi: kefir valamilyen finom müzlivel, 1 alma vagy pár szem háztartási keksz. Este 6 után már nem eszem, csak 8-kor egy pohár tejet megiszom. Így havonta 1 kg-al vagyok kevesebb. Nekem ez vált be, fogyókúra nélkül.
2008. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó hozzászólóval. heti 1 kilót lehet fogyni, ha odafigyelsz szopi alatt is.

Én 4 hónap alatt 22 kilót fogytam.

2008. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én a másik véglet vagyok. szülni 2 kiloval kevesebbel mentem, mint ahogy terhes lettem, pedig 4,5 kg-s babát szültem. Amióta szoptatok csak úgy jönnek fel a kilók. pedig semmin nem változtattam, épúgy nem eszek édeset, sok gyümi és zöldség. és mégis 8 kg jött fel szülés óta. (4 hónap)
2008. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az egyik baba-mama magazinban láttam egy diagrammot, ami szerint jóval nagyobb azoknak az aránya, akik a szoptatás alatt híznak, és kevesebb százalék a szerencsés, akik fogynak. A barátnőm sem eszik sokat, heti kétszer sportol, mégis hízik, pedig már 1 éve szoptatja a babát. Szülés előtt szuper vékony volt. Úgyhogy szerintem ne bántsuk aki hízik szoptatásnál, nem biztos, hogy degeszre zabálja magát, hanem a szervezete így reagál. Én is csak reménykedek, hogy a fogyós részlegbe fogok tartozni.
2008. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam, hogy 30 kilót híztam a terhesség alatt. Abból 22 ment le. Ez mitől szerencse?:)) 8 kiló még mindig rajtam van:)
2008. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!