Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2Hetes lesz a kisfiam csütörtö...

2Hetes lesz a kisfiam csütörtökön es en csak most olvastam, hogy fejni kene a szoptatasok között!?! Nekem senki nem mondta ezt a korhazban nem fog elapadni a tejem, ha nem fejem le?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem ha teljesen kiüríti a melled nem:) Nyugi:)
2009. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell fejned, csak ha marad tej a melledben, azt kell lefejni, nehogy benn maradjon és tejlázad legyen! A tej nem apad el, a rendszeresen szoptatsz!
2009. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj!!! A kereslet-kínálat szabály alapján lesz elég tejed. Általában azt szokták tanácsolni, hogy az első hat hétben fejjen az anya, de ez sem szentírás. Én sosem fejtem, mégis gyönyörűen szopik a baba, és bőségesen van tejem. Nem rontottál el semmit, nyugi.
2009. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kellett fejni, mert reggelre akkorák voltak a melleim mint 2 görögdinnye és fájt is rendesen. Utáltam, mert alig volt rá időm, örülj, hogy neked nem kell.
2009. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem kell fejni. Főleg már most nem. Talán még az elején, csak hogy ne fájjon neked, ha túl sok tej jön be, de elapadni semmiképpen sem fog! Mert pont annyit fog gyártani a szervezeted, amennyi a babádnak kell! Ez olyan tökéletes. Én a kislányomat 16 hónapig szoptattam és mindig volt elég tejem, a kisfiam pedig 4 hónapos és szoptatom és sose fejtem. Most volt velünk egy olyan hogy hirtelen megnőtt és újra felkelt éjjel egy extra szopásért, de a védőnő szerint csak azért, hogy a mellemet arra ingerelje, hogy többet gyártson. Ez be is állt két nap alatt és már megint van elég. szóval mindig lesz elég, ha a babát mindig mellre teszed, amikor éhes, és nem táplálsz hozzá semmit. (se teát, se vizet)
2009. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!