Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ebben a melegben normális, ha...

Ebben a melegben normális, ha a babám kevesebbet eszik?

Figyelt kérdés
4 hósak vagyunk és a napi átlag alatt eszik a babám a kb 900 helyett 600-at, 2,5 óránként kb 60-80-at. Nem fog kiszáradni? CSak anyatejet iszik se tea se semmi.
2008. jún. 1. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze. Te is kevesebbet eszel nem? Ők is pont úgy működnek mint mi. Ha minden alkalommal megkínálod cicvel amikor ébred nem fog kiszáradni és elveszi azt a mennyiséget ami neki kell.

Én egyébként 3hós koráig mértem csak, tisztára stresszelt a mérleg (jaj most csak ennyi...), ha szépen fejlődik a picid (miért ne tenné) szerintem ne méregesd, bízd rá mennyit kér!

19hós kisfiú anyukája

2008. jún. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is 4 hósak vagyunk, de sosem mérem. Én sem adok neki mást:) Kiegyensúlyozott, pisi, kaki rendben, akkor baj nem lehet. Ne méregesd!
2008. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!