Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerint szoptatok, nem...

Igény szerint szoptatok, nem fejek. Babám 6 hetes, és 2 -3 napja egy-egy szoptatásnál kevesebbet eszik. Kb felét, mint szokta. Normális ez? Ha eltelik egy óra és felkel és éhes adjak neki? (kb beállt a 3 óránkénti evés)

Figyelt kérdés
Lehet az 1.oltás miatt? (6 hét után mondták,hogy bepirosodik) Vagy az időjárás? Bealudt,10 perc szopi után.Eddig híztunk egy hét alatt 30 dekát,(de nagyon le is fogyott szülés után).
2008. dec. 18. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális! Te sem mindig ugyanannyit eszel, gondolom... :)

A jövőben is hagyatkozz a babád igényeire, meghálálja!

2008. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
én is igy voltam vele mire rájöttünk hogy szegénynek nem elég táplálo a tejci és bizony éhes volt 1-1,5 ora után potolom neki tápszerrel vagy éppen 1 etetés tápszer.Általában éjszakára adok neki tápszert nappal ráérek szoptatni éjjel meg inkább pihenjen jobban ö is és én is
2008. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fejjél!! Mert ha kevesebbet akkor kevesebb is fog termelődni és a végén még kevés lesz. Ha meg éhes persze, hogy adjál neki enni!! Nem mindíg az órát kell nézni, hanem a baba igényét.
2008. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen. én akár fél ó múlva is attam neki újra cicit,ha kért. igaz,eltelt jó 1,5 hét,mire abbahagyta,de azóta rengeteg tejcsim lett,fejnem nem kellett soha,most sem kell, és a tápszert is kihagytuk. ha csak szoptatni akarsz,akkor nyugodtan add a cicit,bármennyiszer kéri,be fogja állítani magának a tejtermelést
2008. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fejjél mert akkor több tejed lesz érdemes ráfordítani azt a fél órát.Azon hogy nem eszik annyit a baba mint kellene ne görcsölj lehet a következő szopinál meg többet eszik mint kellene mi sem mindíg úgyanannyit eszünk meg,neki is lehetnek olyan periódusai amikor kevesebbel is beéri.A lényeg ott van hogy ha fejlődik és gyarapszik rendesen noncs semmi gond.
2008. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!