Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után mindig büfiztet...

Szoptatás után mindig büfiztetni kell, de mivan akkor ha nem büfizik?

Figyelt kérdés

úgy félek, hogy nehogy baja legyen.

Meg néha hasfájó is szegénykém. erre milyen tippetek van amivel lehetne csökkenteni szegénykém hasfájását?

köszönöm. a baba 9 napos :)


2008. máj. 29. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy nincs büfi,ha nem nyel levegőt, de mindig kell büfiztetni 15-20 percet minimum. Esetleg ha hasra teszed le, ha nagyon bealudt evés közben, de akkor meg figyelni kell, nehogy bukjon.

Először az édeskömény tea evés előtt, 1-2 kanállal, ha kevés akkor vannak jó készítmények babáknak. Én infacolt használtam kezdetben, minden evés előtt kapott, később és most is már nem fáj a poci csak néha, akkor pedig espumisant, azt bármikor oda lehet adni és 5 perc alatt elmulasztja a pocifájást nálunk.

2008. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia én babám se büfizik mindig és a hasfájásra szoptatás előtt egy párkorty babamosoly teát adok neki és az segit neki .Nekünk ez vált be!!
2008. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő ajánlotta,elég durvának hangzik,de bejött.Ahogy biztosan tartod a karodban,óvatosan változtass a testhelyzetén.Lábacskái legyenek magasabban mint a feje.Semmi baja nem lesz ha óvatosan csinálod,nem kell mindenfélével megetetni és ingyen van.Tuti,hogy megjön a büfi.
2008. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nincs büfi minden evés után. Azért próbáld meg, de ha pár perc után semmi nem kell erőltetni!

a hasfájásra nálunk nem volt semmi jó, csak az idő segített.4 hónapos korára teljesen elmúlt, de addig sokat szenvedtünk, se az infkol, se a grappe water, se a teák nem sokat segítettek. Ezt túl kell élni. Viszont amijó tud lenni, fektesd a karodra, arccal a föld felé. és ringasd. Ez némiképp enyhítette a pocakpanaszt nálunk.

2008. máj. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!