Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után mennyi ideig...

Szoptatás után mennyi ideig kell büfiztetni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy túlzásba viszem, de elég sokáig büfiztetem 1 hónapos kisfiam.

Gyakori, hogy elalszik szopi alatt/végén, akkor pedig hiába is várom, hogy legyen eredmény. Ha elalszik, akkor rosszabb esetben 5-10 percenként felkelti a liftező büfi, ekkor persze felveszem őt segíteni azt.


Ha mondjuk 10-15 percig szopizik, utána kb. mennyi ideig büfiztessem?

Persze, azért fel tudom mérni, hogy mennyi levegőt nyelt és mennyinek kell kijönnie...


2011. ápr. 20. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig büfiztesd, amíg ki nem jön, aminek ki kell. Ezt nem lehet percben megadni, minden babánál más.
2011. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha bealszik szopi közbe, akkor próbáld meg azt, hogy sétálsz vele , még akkor is, ha alszik, nálunk alvás közben is kijött a büfi, és nyugodtan mehetett szunyálni.
2011. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én úgy olvastam valahol, hogy 10-15 percig érdemes próbálkozni.
2011. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ma voltam a babámmal 1 hónapos státuszvizsgálaton, doki azt mondta fél óráig büfiztessem.
2011. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat, általában én is fél órácskát próbálkozom
2011. ápr. 20. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
PRóbáltad hason altatnio/fektetni? Egy szopi utáni böfiztetés nálunk is fél órán át tart, de van, hogy egy órával később is jön a levegő. HA hason alszik akkor már fel sem ébred a böfire.
2011. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nem szeret hason feküdni...
2011. ápr. 22. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!