Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány héten keresztül csöpög...

Hány héten keresztül csöpög két szoptatás között a tej?

Figyelt kérdés
9 hete szültem, és az utóbbi néhány napban napközben már nem csöpög két szoptatás között a tejem. Ez normális vagy már kezd fogyni a tejem? Mivel az éjszakát átalussza a babám, ezért éjszaka még van csöpögés, nem is kevés. Nektek mikortól nem kellett napközben már melltartóbetét?
2008. máj. 29. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyéntől függ. Nekem az elsőnél nem is csöpögött a tejem, mégis elég volt, most a második babónál csöpög, sokszor ömlik. Ne görcsölj ezen, az a lényeg, hízzon a baba és ne legyen éhes.
2008. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyáltalán nem csöpög a tejcsi, pedig beszereztem legalább 3 doboz melltartóbetétet, de nem kell. 5 hetes a babám és sok tejcsi van. Szerintem is egyénfüggő.

2008. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 8 hónap(!) után hagytam el, és még most is van, hogy egy két csepp kijön, föleg, ha egyikből szoptatok, akkor a másik is elindúl. De az elején én is rengeteget cseréltem, mert nagyon hamar elázott.

Tényleg alkat kérdés.

2008. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!