Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért kezdhet el ordítani a 4...

Miért kezdhet el ordítani a 4 hetes babám szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Elkezd enni,és egyszer csak minden előzmény nélkül elkezd ordítani.Először arra gondoltam,hogy böffentenie kell,mert ha vállra teszem és böfizik általában abba hagyja az elején,akkor vissza cicire,és ott megint,csapkod,eltolja magát,csapkodja a mellem,ha próbálom megint böfiztetni,akkor megint nagyon sír,már megfeszül az egész gyerek.Nagyon rossz.Ez a hasfájás,vagy mi lehet,volt már valakinek?

2012. dec. 22. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy nem elég a tejed és nem jön neki elég?
2012. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ömlik belőlem a tej, azzal nincs gond,plussz az előbb lemértem 150et evett,szóval az biztos nem gond
2012. dec. 22. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Hasfájós a kicsi!

Mindkettö gyermekem hasfajós volt. Ezt csinálták. Közben büfiztesd az segít illetve adhatsz neki valamit hasfájásra.

Kellemes ünnepeket!

2012. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Infacolt javaslom, nekünk bevált. Igaz, nem olcsó. Minden szopi előtt adsz neki. de azért ne többet 5-6 alkalomnál.
2012. dec. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy lehet a füle fáj. Nem nyúlkál oda? Akkor sír amikor vízszintesbe teszed? Ha felemeled megnyugszik?
2012. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem sokig nyugszik meg újra,de a fura,hogy éjjel ilyen sosincs,inkább délután,meg este
2012. dec. 23. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:
cumizavar? tipikus tünet sajnos. Ha eteted cumisüvegből is, vagy cumizik, akkor lehet hogy ez a gond.
2012. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak szopizik még,a cumit legtöbbször kiköpi
2012. dec. 23. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem mohó :) az első tejleadó reflex váltódik ki a legkönnyebben, a következőért már jobban meg kell dolgozni, és így tovább, egyre nehezedik a feladat.
2012. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xStefix ***** válasza:

A legtöbbször kiköpi mit jelent?

Szerintem jobb lenne, ha egyáltalán nem kapna cumit, akkor a cumizavart rögtön kizárhatnád. Ilyen viselkedés mellett én nem kockáztatnék ezzel.

Ez lehet hasfájás, de az is, hogy hirtelen ömleni kezd a tejed a szájába. Vagy épp az ellenkezője, lelassul a tejfolyás és ez idegesíti.

2012. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!