Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz hogy minden egyes szoptat...

Igaz hogy minden egyes szoptatas utan le kell fejni a maradékot?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg nem szultem, de sogornom mindig lefejte, addig, amig beallt a kereslet-kinalat.
2008. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés a tejed, akkor mindenképp, mert úgy több lesz. Ha pont elég vagy sok, akkor felesleges, mert csak később áll be a kereslet-kínálat.
2008. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az első 1-2 hónapban fejtem szoptatás után (éjjel nem), mert anyukám úgy mondta, és eddig csak jó tanácsot kaptam tőle. Ha egy picit is elblicceltem a fejéts az elejlén, már be is durrantak a melleim.
2008. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Én például túltermeltem, emellett fejtem, mert azt hittem, kell, és emiatt lett mellgyulladásom... A következő gyereknél csak annyit fejtem, hogy ne feszüljön a mellem, és 2 nap alatt beállt az egyensúly.

Ha kevésnek érzed a tejet, akkor is érdemes fejni, mert kinél több inger éri, minél több ürül, annál több lesz.

Der a legtöbb nőnek magától, fejés nélkül áll be az egyensúly pár nap alatt.

2008. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2008. máj. 30. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!