Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kemény és forró a mellem...

Kemény és forró a mellem nagyon félek a melgyulladástól. Masszítozom szoptatok és szoptatás után ki is fejem a maradékot. De mire a következő szopi jön már kő kemény a mellem. Mit csináljak hogy elkerüljem a gyulladást?

Figyelt kérdés

A mellgyulladás az meddig alakulhat amúgy ki? Végig amíg szoptat az anyuka? Adjatok kérlek tanácsot mit tegyek hogy elkerüljem.


5 napos kisfiú anyukája


2009. máj. 8. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjál, azért nem olyan egyszerűen megy az. Ha rendszeresen kiürül a melled, akkor nem valószínű, hogy begyulladna. De ha nagyon keménynek érzed, akkor akár le is fejhetsz egy kicsit két szoptatás között is.
2009. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Éjféltől van hogy több mint 5 órát is elalszik. Akkor szivassam le teljesen? MErt ma reggel alig vártam már hogy mellre tehessem a picúrt.

2009. máj. 8. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?Mert 5 óránál többet nem nagyon szabad aludni hagyni!Ugyanis ők akkor aludnának,ha enni kéne!Persze akkor ha már nagyon éhes akkor felébred!Ülj bele meleg vízbe és egy tiszta textilpelussal mosd meg a cicid!És persze fejd le a maradékot!sok sikert
2009. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En az elejen nem birtam ki 5 orat ket szopi kozott, olyan sok tejem volt, hogy fejnem kellett. Szerintem te is fejjel belole, ha alszik a pici. Nekem 2 honap alatt allt be a kereslet-kinalat, es a 3. honaptol mar nem fejtem, mert pont annyi termelodott, amennyi a fiamnak kellett. Mellgyulladas barmikor kialakulhat, ha eldugul egy tejcsatorna, es nem tud kiurulni. A legjobb mellszivo a baba, de ha eppen alszik es mar nagyon feszul a melled, mindenkeppen fejjel belole.
2009. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fejd le mindig, de csak addig, amig fel nem lazul egy kicsit a melled. Ne aggodj, hamarosan jobb lesz. Egyelore rengeteg tejet termelnek a cicjeid. A meleg furdo jo otlet.
2009. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!