Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptató anyukák, nektek...

Szoptató anyukák, nektek mikor jött meg először?

Figyelt kérdés
nekem 6 hós a kislányom és még igen csak anyatejes,meg van is bőven hálisten.szoptatás alatt is megjöhet,vagy amíg szopizik addig nem?azért kérdezem mert esténként szokott olyan érzésem lenni mint mikor megjön.szamítsak mostmár rá?meg utána is szopizik még vagy akkor már nem kell neki?mert hogy más lesz az íze.

2012. dec. 3. 13:16
 1/7 coffeez ***** válasza:
Ez teljesen egyéni, a hormonjaidtól függ. Van aki szerencsés, és nem jön meg Neki. Nekem 3. hónapban megjött. (Ha megjön, lehet hogy elutasítja majd a tejed egy pár napig), ne add fel, emiatt nehogy tápszerezd, majd helyreáll! Nagyon sok örömet!
2012. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első két gyerekem 20-20 hónapig szoptattam.

első 8 hetes volt, mikor megjött. második 3 hónapos.

harmadik 2 hónapos volt, aztán szünet, 5 hónapos korában megint, most úgy tűnik már beállt.


Az íze egyedül a másodikat zavarta, de azt megfigyeltem, hogy 2 nappal mielőtt megjön, gyakrabban kérik a cicit, gondolom hogy meglegyen a mennyiség.

2012. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első kisfiam 13 hónapos volt amikor megjött a vérzésem. Ő nagy szopizó volt. Nem zavarta az íze, még akkor sem amikor a tesó a pocakomba költözött. A kicsi 10 hónapos koráig szopizott, és 7 hónapos volt amikor megjött a vérzésem. Az íze őt sem zavarta.
2012. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos korában. Az én babám 9 hónapig volt szinte 100% anyatejes, utána is nagyon lassan fogadott el bármit. Egyetlen alkalommal jött meg, utána semmi. Néha, úgy 2 havonta volt pár csepp vér, aztán a lányom 20 hónaposan elválasztotta magát, és rögtön teherbe is estem, így összesen egy alkalommal volt mensim a szoptatás alatt.
2012. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat!
2012. dec. 3. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Először szülés után 6 héttel,utána rá 28 napra. Ezek után kisfiam 17 hónapos koráig semmi. Azóta rendszeres. 25 hónapig szopott a kisfiam.
2012. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 21 hónapos lesz még szopizik és nem jöt meg még jelét se látom.
2012. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!