Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert van az mikor szoptatok...

Miert van az mikor szoptatok csak max 5 percig szopik a 4 honapos babam de mikor tapszert adok akkor egesz feloraig adom neki?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Megkérdezhetem, miért tápszerezed? Az én fiam 4,5 hónapos, szintén befejezi a szopizást max 10 perc alatt jó ideje, de én nem adok pótlást. Cumizavar? Nem szokott jobban hozzá a cumihoz, mint a melledhez? Ha esetleg mégis kevés már a tejed, akkor pedig ellustult, nem dolgozik meg érte, mert üvegből könnyebben jön. Szerintem.
2012. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat epp ezert tapszerezem mert szerintem igy keveset szopik.. mikor szoptatom akkor 2 orankent eszik.. de csak 5 percet szopizik.. azert neztem meg tapszerrel meg mire megeszik 150ml az fel ora vagy tobb. igy gondolom nem sokat eszik ha szopizik pedig jon a tej..
2012. nov. 25. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a leírásodból az derül ki számomra, hogy belekerültetek az ördögi körbe:(.

Minél több pótlást kap, annál kevesebb inger éri a mellbimbódat, annál kevesebb te termelődik(az inger és "ürülés" hiánya azt az üzenetet küldi a kisagynak, hogy nme kell annyi tej, vissza lehet venni a termelésből...), annál türelmetlenebb lesz mellen a kicsid... Így fogy a tej, és még a cumizavar is előkerülhet:(.

Próbáld meg, hogy több ideig hagyod mellen, ha az egyikről elfordul, tedd át a másikra, majd vissza az elsőre)így kap elég ingert a melled). Ha úgy érzed, hogy így sem lakott jól, akkor a pótlást ne üvegből, hanem kis presszóspohárból vagy kanállal add, ezek használata nem zavarja össze a Kicsi szopási technikáját.

Fejni tudsz?

2012. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem az a baj. ,mert mikor szopik 5 percet jolllakik vele nem sir a tej is jon nem kell neki tobb de mikor meg tapszer azt meg tobb ideig eszo
2012. nov. 25. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ez esetben nem igazán értem:(.

Ha jól lakik a Kicsid, miért adsz tápszert?

Nem piszkállak, elnézést ha úgy tűnik, csak szeretném megérteni a problémádat:)!

Az a baj, hogy ciciből 5 perc alatt jól lakik, a tápszeren meg "nyammog" fél órát? Hogyan fogyasztja a tápszert? Eszik végig, vagy ki- ki köpi?

2012. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!