Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rántott karfiolt ehetek? Vagy...

Rántott karfiolt ehetek? Vagy inkább hanyagoljam? 2 napos a babám, és szoptatom.

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Minden babának más tekeri be a hasát. Nálunk mehetett minden a tojást, paprikát, káposztát, babot kivéve. Meg a túl sok tejterméket.


Egyél egy kicsit délelőtt, vagy dél körül, így délután-estefelé láthatod, hogy bántja-e a Kicsi pocakját.


Egyébként gratulálok hozzá :)

2012. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához :-)


Én minden ilyen veszélyes ételt megkóstoltam és csak azt hagytam el, ami után nyűgösebb volt a babám. Minden anyuka és baba más, nincs általános recept.

2012. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Otthon vagy már a babával? Ha nem, akkor kérdezd meg a csecsemősöket, vagy valamelyik szülésznőt. :)
2012. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat! Még kórházban vagyunk, ha minden jól megy, hétfőn mehetünk haza. Anyukám holnap karfiolt csinál, de addig megkérdezek valakit erről.
2012. nov. 24. 20:36
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én kerülném, mivel puffasztó és még nagyon pici a babád.
2012. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :)


Nemrég a védőnőmmel beszélgettünk erről, mert más hallottam és mást olvastam könyvben, és jövő kedden nekem is jön a picilányom. Azt mondja a védőnőm, és erre a dokim is ráerősített, mindent ki lehet próbálni, az majd menet közben eldől, bírja-e a pici vagy sem. A tiltásokat én is szájhagyomány útján hallottam, a neten olvastam fórumokon, nem orvos által írt oldalakon, míg tájékoztatókban, könyvekben azt írták, bármit szabad enni, ki kell tapasztalni, mi jó a babának.

2012. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező először is gratula a kisbabádért. Az étkezésről pedig-- mindent kell enni vegyesen, mert mindenben van valami ami átmegy a tejbe és a gyermeknek szüksége van rá-- csak a zsírt és a cukrot kell módjával fogyasztanod- a babának nincs szüksége annyira neked pedig különösen elég a kevesebb.

Sok-sok boldogságot.

De ajánlom a blogom két fejezetét írd be a keresőbe (persze elég az egyiket beírni!);

9. f. Étkezési tanácsok, vitaminok, hormonszerű fontosabb anyagok.

14.f. Élelmianyagok, mint élelmiszereink.

2012. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, amit előttem írnak igaz+ vigyázz, tényleg ne egyél sok tejterméket. Attól jobban megfajdulhat a pocija mint bármitől, nekem ez volt a tapasztalatom. Jó egészséget kívánok!
2012. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ettem ma karfiolt, de csak 2 kis darabot. A babám ma gyarapodott, minden jól megy, így holnap hazamehetünk. Kopp-kppp :-)
2012. nov. 25. 20:47
 10/13 Dexxter182 válasza:

Anyukám mindent evett amikor kicsi voltam!


De persze remélem nem felejtetted el bevenni a 10 különböző babavédő gyógyszert, meg a vitaminokat, meg a véralvadás gátlót, meg a kicsinek is adtál legalább 30 különböző tápláló gyógyszert, mert különben nem fog szép nagyra nőni!

2012. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!