Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két napja mikor babám szopizik...

Két napja mikor babám szopizik, nagyon kapálózik, és sír. De csak ha már puhább a mellem. Amikor kemény tele van tejjel akkor normálisan csendben eszik. Lehet fülgyulladás?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják amikor erősen kell szívni akkor szokott nekik fájni.Vagy csak egyszerűen lusta jobban szívni?Megnyomtan a füle mellett azt a pontot is amit mondtak,nem sírt fel.
2008. máj. 25. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem még enne, tedd a másik cicire!
2008. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Éhes még és kicsit jobban meg kell küszködnie a tejcsiért. Az elején könnyen tudja szívni, de ahogy írtad, amikor puhább, akkor már kevesebbet tud színi egyszerre belőle és ez bizony nem tetszik neki.:) Sztem eröltesd valameddig, de ha végképp nem bírsz vele tedd át a másikra. Viszont jó lenne ha végét is ki szopikázná, mert az a laktatóbb.

Egyszerűen csak lusta. Nálunk is volt ilyen, de sikerült rajta túljutni, viszont ha nagyon éhes még előfordul mostanában is, hogy türelmetlen már 4,5 hós a kicsim.

Kitartás és boldog babázást.

2008. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyit fűznék hozzá, hogy ha átteszed a másik melledre akkor az előzőt fejd ki. Én is így csinálom és este az összegyült hátsó tejet odaadom neki, így biztosan jól lakik. Vagy ha estére is van elég tejcsid, akkor fagyaszd le amit kifejtél, később jól jöhet.
2008. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem használtok cumit vagy cumisüveget? Lehet, hopgy a keményebb mellbimbó arra emlékezteti őt.
2008. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!