Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjjel is szükséges fejni?

Éjjel is szükséges fejni?

Figyelt kérdés
A napokban kevesebb lett a tejem, mert eddig nem fejtem... De most megijedtem, hogy nem lesz elég, végleg elfogy, úgyhogy sajnos csak most kezdtem el fejni. (7 hetes babám van.) Még így is elég kevés jön le: 2 mellből 40 ml. Éjjel is fejjek? Mert akkor nem nagyon vagyok olyan állapotban. Előre is köszi!
2008. máj. 23. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

szia

én már két kislányt szoptattam fejés és pótlás nélkül a kicsi még most is szopik 17 hónaposan, ne aggodj a tejtermelés helyre jön csak ne izgulj nem fog elapadni!

HIDD EL!

2008. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
En meg azt mondom, h fejjel, mar az elejetol legjobb, de talan meg nem vagy kesesben!
2008. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
A tej magától nem apad el, még a srtessztől is csak a reflex lassul, hozzátáplálástól apad el. Kislányom lassan 4 hónapos, sosem fejek és még vizet sem kapott soha. Fejni tök felesleges, a mellgyulladás, nem a fejés hiányától van. Serkenteni lehet vele, de tényleg kell??
2008. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka szerintem nem szükséges fejned, inkább pihenj. Minél többet fejsz annál több tejnek kellene lennie.

Próbálj sok gyümölcslevet inni, nekem az nagyon segített ,ill.homeopátiás bogyót szedjél.

Egyébként a 6.7. hét környékén egy kicsit hogyha megcsappan a tej mennyisége az normálisnak számít nálam is így volt,de utána több lett.

2008. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én 7 hónapig fejtem,éjjel 1* nappal többször.2és fél évig ciciztettem a lányom.Minél többször ürül a melled annál többet termel.
2008. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért lett kevesebb a tejed, mert eddig nem fejtél, sőt a tejed ugyanannyi, mint előtte, csak a babádnak nőt meg az étvágya. A 6., 7. hét környékén van egy hirtelen növekedési ugrása a babáknak, ezért többet kérnek enni. (nem mindegyiknél) Tedd sokszor mellre (másfél, két óránként is akár), és több tej fog termelődni...TUTI BIZTOS!!! Éjjel, ha a babó nem kér enni, inkább aludj. A fejés egy csomó energiába kerül.
2008. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!