Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudni fogom, hogy hogyan kell...

Tudni fogom, hogy hogyan kell szoptatni?

Figyelt kérdés
38 hetesek vagyunk és minél közelebb van a baba érkezése egyre többször van olyan álmom, hogy nem tudtam szoptatni, mert nem csináltam jól. Ráadásul elég kicsi mellem volt/van is (persze nőtt a terhesség alatt és előtejem is van már régóta), de még mindig olyan hihetetlen számomra, h ezekből fogok tudni táplálni egy gyermeket.:S Eléggé aggaszt ez a dolog....
2008. máj. 21. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ne aggódj ezen, a kórházban megmutatják és később a védőnő is segíthet. De van pár netes oldal is a szoptatásról, azt is megnézheted. A mell mértete nem befolyásolja, hogy tudsz-e szoptatni.

Ne görcsölj, mert a végén addig idegesíted magad, hogy majd tejed se jön meg. Nyugi.

Üdv, 32 hetes kismama

2008. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs ok az aggodalomra a kórházban azért is vannak a nővérkék, hogy megtanítsanak erre!!Hidd el szoptatni fogsz te is azzal a két emlővel!:)
2008. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ne félj, ösztönösen jönni fog.:-)Nekem első baba, ráadásul januárban, amikor szültem egyszerre annyi baba született, hogy a szülőszobán nem volt hely, más osztályokra kellett pakolni a kismamákat a rekord számú születések miatt. Szóval a csecsemősöknek semmire nem volt idejük, kihozták majd elvitték a babát, ennyit láttam őket. Senki nem mutatta meg hogyan kell, a mellem is kicsi, mégis ment elsőre és azóta is. Soha nem volt sebes a mellem és már 5 hónapja szoptatok. De mindenképp olvass utána, nagyon jó és hasznos cikkek vannak a neten is, bízz magadban és a babádban, menni fog. Szép szülést és egészséges, gyönyörű babát kívánok!:-)
2008. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!