Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek nap vegere alig maradt teje, es tapszer helyett hozzataplalt inkabb?

Figyelt kérdés
A cumisuveggel van a gondunk,4 hos 7 kg-mos a babam.Nem tudja szivni a cumit,tobbfelet probaltam.Estere ha elalszik 8 korul,ujabban eszik 22,ejfel,3 korul es reggel.Most ez vagy a foga,vagy keves a tejci.Eddig evett 8kor,ejfelkor,es 4 korul.A vedonom meg varna 1 honapot a hozzataplalassal,de az ugyis gyumivel kezdodik,es delelott.Adjak estere tejpepet?Azzal jol aludna,nem?Es azt kanalazni lehet.Abbol szepen eszi-issza a teat is ebben a nagy melegben!
2009. júl. 30. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom, de először én is arra gondoltam, hogy azért kel fel megint enni a babám, mert kevés az esti tej.

Aztán mikor adtam neki a fagyasztóbol tejet, na akkor is ugyanúgy felkelt.

Mostanában (jövő héten lesz 5 hónapos) nagyon nehezek az éjszakák.

Tegnap is elaludt este 7-kot és 9 kor felkelt.

Kapott cicit, de alig evet, utána fent volt 2 óra hosszat. Egyszerűen nem volt álmos, nem akart aludni, Brummogott, mosolygott, játszott csörgőjével, végül cicvel sikrült visszalatatni és így aludt reggel fél 5-ig.

Ja és valamelyik este adtam neki tejpépet, mert majd kinézta az apja szájából a túrókrémet mesajnáltam.

Volt itthon egy Milupa termékminta, megcsináltam neki.

És ugyanúgy többször felkelt éjszaka.

2009. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam hozzátáplálni inkább a tápszer helyett, de annyira fájt a hasa a gyümölcsöktől is és a tejpéptől is, hogy abba kellett hagynunk (4 hónapos fiú). Igy lett belőle tápszer 3 napja, azóta megint visszakaptam elégedett és mosolygós kisfiamat, aki nem éhezik egyáltalán :) Kipróbálhatod a gyümiket nyugodtan már, csak óvatosan, nekünk kb 3 teljes kiváltott tizórai után kezdett tetőzni a hasfájás, szóval nem látszódott rögtön sajnos, hogy nem birja.
2009. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!