Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Visszafordítható az apadási...

Visszafordítható az apadási folyamat, ha az én hibámból van?

Figyelt kérdés

A hétvégén esküvőn voltunk többszáz kilométerre otthonról. Egész nap vagy úton voltunk vagy pedig az esküvőn, így mindkét napon csak egyszer volt alkalmam anyatejet adni 2,5 hós babámnak. (egyébként is csak annyi tejem van hogy minden 2. etetésre tudok adni neki annyit hogy jóllakojon).

Ma kifejtem a tejet és teljesen lecsökkent a mennyisége, már csak 10-10 ml jött a cicikből. Vissza tudom hozni még az eredeti mennyiséget (alkalmanként 50-50ml)??


2009. júl. 27. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebéd mellé 1 doboz alkohol mentes sör!

Pár napig iszod lesz tejed!

Sok sikert!

2009. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindent kipróbáltam pénzt és kutatómunkát, időt nem sajnálva, de csak a gyakori szopik hozták vissza tejem. Tedd gyakran mellre, óránként is ha van türelmed. Nálam csak elhastározás kérdése volt. A kisfiam a 10 hós szülinapja óta hajlandó csak nagyobb mennyiségű szilárd ételt fogyasztani, addig szinte csak szopin élt, holott 6,5 hós kora óta kínálunk neki mást is.
2009. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igény szerinti gyakori szoptatás beválik. amúgy én akkor is megszoptatom a babámat, ha úton vagyunk, szerintem amiatt nem kell kihagyni.
2009. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Többszáz kilométert utaztunk, időre mentnk és a kocsiban mások is voltak, én pedig kizárólag a férjem jelenlétében vagyok képes szoptatni, más előtt nem megy, és ha menne sem tenném, mert ehez az intim pillanathoz senkinek semmi köze.

Sajnos ezért alakult így, és mivel egyébként is felesben kap tápszert és anyatejet a babám, amikor nem tudtam szoptatni akkor tápszert kapott, ami nem volt neki idegen íz.

2009. júl. 28. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha többen vagytok, akkor nem lehet úgy megoldani, hogy amíg te a kocsiban szoptatsz, a többiek kiszállnak? Mi így szoktuk. Vagy nagyon sokáig eszik a babád? Nekem kb. 10 perc, vagy annyi se, és degeszre eszi magát.
2009. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos sokáig eszik, ha hamarabb elveszem nem is lakik jól és nem is szívja ki rendesen.
2009. aug. 15. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!