Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellszívót mennyi ideig kell...

Mellszívót mennyi ideig kell használni? 10-15 perc vagy amíg még jön tej a ciciből?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Az elején úgyis látod hogy jön a tejci jó böven, aztán változó kinél mennyi idő után már csak csöpög egy kicsi, de úgyis látni fogod hogy ne jön már tejci a ciciből.

nekem elektromos volt, 5-5perc/cici

2012. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kézi MellszívóMedela volt, fél fél óra volt per cici, amíg spriccelt fejtem, mikor már csak csepegtető akkor abbahagytam.
2012. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Ne fejd ki üresre,mert a vegen rengeteg tejed lesz...ami jol hagzik,de könnyen ateshetsz a lo tuloldalara.minel többet fejsz,annal több termelödik majd.10 perc eleg,bar attol is függ,h mennyi jön le ennyi idö alatt nalad,hiszen nem vagyunk egyformak.
2012. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én fejhettem ameddig akartam, nem lett tőle több tejem...kézi és elektromos mellszívóm is volt.

Én addig fejtem, amíg már alig jött belőle valami.

2012. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most 15-15 perc alatt jött le 70 ml a két ciciből. A kislányom 8 napos, vacsira a már korábban lefejtből tolt be 90-et. Ha szopizik, akkor össz 50-et szív ki 1 óra alatt. Így nem lesz elég neki. :(
2012. aug. 30. 21:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Éjszaka viszont 100-at tudtam fejni, ebből 90-et be is tolt egyből. Mit mondjak, kajás egy kiscsaj.
2012. aug. 31. 08:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is medelázok, nekem kb 40 perc a kettő, de addig csináld felváltva, amíg ki nem jön az összes, mert nagyon durván begyullad, ha pang hátul. Nekem ezt sikerült 3 nap alatt elérni, most szenvedek a gyógyulással!
2012. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az elektromos medelám bekrepált, valamiért nem hozza létre a vákumot, így most a kézi aventossal nyomom. De ettől meg lassan kezd bedurrani a kezem. :)
2012. aug. 31. 09:29
 9/9 anonim ***** válasza:
21%

Kézi aventos van nekem is,és szintén tenisz könyök...:-)

én fél-fél órát fejem mind a 2-t 4 óránként,és a baba tejigénye mellett,még le is tudok fagyasztani napi 300-350 ml-t.Én mindig kifejem teljesen,mert volt hogy begyulladt és csomós lett a mellem,mert hagytam benne.Azért fagyasztom mert a nővérem úgy járt,hogy mikor megjött a menzije, a baba nem itta már a tejét,szerencse hogy volt neki lefagyasztva még 1 hónapra elegendő.és az is sokat számít ám!később pedig jó lesz a hozzátáplálásnál.Szóval nekem nem gond ha "átesek a ló túlsó oldalára",inkább rászánom az időt,csak ne kelljen neki tápit adnom...:-/

2012. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!