Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetnek? Hogy segitsek neki?

Mit tehetnek? Hogy segitsek neki?

Figyelt kérdés
6 napos babam 3 napja nem kakil. Csak szoptatom, pisis pelus van 6-7. Vedono tud rola meg egy napot adott hogy legyen kaki, utana korhazba kell menni.
2012. júl. 15. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
előre mondom, nincs babám de! ha nekem szorolas van jot tesz egy kis mozgás. esetleg nemtudod kicsit megmaszírozni egy egy pelenkázásnál?
2012. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Anyatejes babánál 10! napig is normalis, ha nincs széklet!

Amúgy meg próbáld meg kicsit a lázmérőt bedugni a popsijába, vagy szélcsövezni.

2012. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 xStefix ***** válasza:
93%

Ilyen pici korban még napi több kakinak kéne lennie...

Látod rajta, hogy kezd neki kellemetlen lenni, fáj, sír?

Nem lehet, hogy te ettél valami hasfogót?

Nincs allergiás a családban?

2012. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ettem olyat ami megfogja ahasat. Nem faj a hasa, nem erolkodik, sot mindennap pukizik eleg sokat. Milyen allergiara gondolsz?
2012. júl. 15. 18:27
 5/9 Gyönyörűséges ***** válasza:
90%

Szia, képzeld mi is ezzel küzdöttünk, egészen 4 hetes koráig.... én már annyira paráztam... a védőnő 1 hét után lázmérővel segített. Ő is ezt mondta, amit Stefix, hogy ilyen pici korban kell lenni kakinak.... de nekünk nem volt. Aztán adtam neki egy kis cukros kamilla teát(nem sokat és nem sokszor mert szárítja a bélflórát) és attól lett neki 2 kaki is egy nap. Nem adtam a teát, újra nem volt kaki, de nem sírt, nem panaszkodott, hogy fája a pocija, szóval... Én erőltettem a kórház témát, de pont a védőnő beszélt le róla, hogy nem kell egyből rohanni pici babával... lázmérőzzem meg. Megcsináltam, jött a híg, mustársága anyatejes kaki.

4,5 hetes kora óta képzeld el, mindennap van 2-3 kaki.... :)

Magától megcsinálta... :)

Semmilyen hashajtó csodaszert.


Szerintem légy egy kicsit türelmes.

Ja és a védőnő mindig megtapogatta a hasát a kicsimnek és mindig laza volt. sose volt kemény vagy puffadt.


Kitartás!

Majd írd meg ha voltatok a kórházba hogy mit mondtak!


Jó egészséget!

2012. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat, kamilla teat mar adtam neki , de cukor nelkul. Meg a lazmerozest kiprobaljuk, remelem minden rendeben lesz vele.
2012. júl. 16. 09:45
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
adj neki kamillateát CUKORRAL, mert a cukor hajt, nem a kamilla....
2012. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xStefix ***** válasza:
93%
Cukor az elsőtejben is van... Úgyhogy azt is megpróbálhatod, hogy nem szopiztatod vele ki teljesen a melled, hanem mindkettőből csak az első részt egye ki. De ezt csak párszor csináld, mert ha tartósan így megy, akkor ez is okozhat diszkomfortot. De hátha megindítja neki.
2012. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kozben minden csodaszer nelkul, magatol kakilt (mustarsargat). Koszonom a segitseget.
2012. júl. 16. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!