Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » HELP! Ma reggelre kőkemény...

HELP! Ma reggelre kőkemény lett a bal mellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 hónapos a babám,még szopik,de ma reggelre kőkemény lett a bal cicim.Próbáltam kimasszírozni,nem megy,és tejpumpával is leszívtam,nagyon kevés tej jött le.Nagyon félek,nem e betegség,nagyon feszül és fáj,de csak a bal.

Segítsetek!


2012. jún. 24. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoptatás és fejés, ill. masszírozás előtt meleg vizes borogatás segíthet. Mindenképp próbáld meg kiüríteni nehogy begyulladjon a pangó tejtől. Masszírozni úgy könnyebb, ha babaolajos kézzel csinálod.
2012. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valamilyen gyógyszert bevehetek?
2012. jún. 24. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ne vegyél be gyógyszert.következő szopinál azt add a babádnak.ő majd helyre hozza.utána fejés.
2012. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,rettentően kemény csomós,remélem holnapra elmúlik.Még nem volt ilyen.
2012. jún. 24. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csomós is, akkor mindenképpen próbáld kimasszírozni azokat, akkor is ha fáj és a csomós melleddel kezdd a szoptatást. Ha tudod masszírozhatod is közben a csomókat (bár ez nem mindig könnyű). Nekem tavaly mellgyulladás lett a vége 40 fokos lázzal és antibiotikum kúrával. Nem ijesztgetni akarlak, de ezt az állapotot mindenképp próbáld meg elkerülni.
2012. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szoptass!!!! Nekem a kiszívta úgy a baba hogy a csomók is eltűntek! Éhesen rakd rá! :)
2012. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!