Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás első heteiben mit...

A szoptatás első heteiben mit lehet enni?

Figyelt kérdés
Nincs ötletünk már, hogy mi legyen az ebéd, amit ha megeszek nem árt a babának és változatos is.
2008. ápr. 25. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szia én mindent megettem amit előtte és semmi bajuk nem volt a csöppöknek, már kettőt is szoptattam a picurkánk most 15 hónapos. szerinte ne pánikolj egyél nyugdtan.
2008. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi gyors válaszodat, sajnos 3 napot végigszenvedtünk görcsös pocival és azóta vagyok ilyen dilemmában, hogy mit ehetek, nem szeretném ha még szenvedne a pocija miatt, amugy nagyon jó baba.
2008. ápr. 25. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
szia mi homeopátiás bogyót adzunk neki de nekünk bevált ha érdekel írj!
2008. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én szinte mindent ettem, de főként leveseket, krumplis dolgokat, meg hűúsételeket.A K betűs zöldségekkel vigyázni kell, de fokozatosan (mindig egy félét)kipróbálhatsz hogy reagál rá a babátok.Ehetsz zöld zöldségeket (spenót , sóska,Zeller stb)És alapjába véve mindent, csak mindig figyeld a baba reakcióit, és ha hasfájást okoz neki, vagy pöttyöket valamelyik azt mellőzd, és később próbáld újra.Az csak tévhit hogy semmit nem ehet a szopiztatós anyuka.Ami jó neked az jó a babádnak is.
2008. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!