Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor ehetek már hagymát és K...

Andika7 kérdése:

Mikor ehetek már hagymát és K betüs ennivalókat?

Figyelt kérdés
Szoptatós anyuka vagyok
2012. jún. 1. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

az elejétől ehetsz, csak elsőre kis mennyiségben, hogy lásd, ha fájna tőle a baba pocakja.

és problémásakból csak heti 1x egyél.

2012. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne ehetnél? Az első pillanattól kezdve eszem K betűs ételeket, persze csak módjával. Észrevettem hogy egyedül a kelkáposzta az, amitől fáj a hasa a kisfiamnak, úgyhogy most azt kerülöm, de minden mást eszek.
2012. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy eleve hasfájós a pici pedig odafigyelek az ennivalóra.
2012. jún. 1. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
7 hos a pici es meg mindig nem eszek k betuseket, a hagyma nem okoz gondot, mert akkor egesz ejjel sir a hasfajastol. Azt hogy mikor es hogyan fogom neki bevezetni fogalmam sincs, de nem akarom eroltetni, ha még így se bírja
2012. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem olyan hasfájós, akkor próbálkozhatsz szerintem, hátha már bírja a pocija. Enyémek a kezdetektől bírták, mázlim van :)
2012. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yoperhonen ***** válasza:
Erdemes fozni egy bio babateat, amely tartalmaz edeskomenyt, komenymagot, anizst, kamillat, s szoptatas elott utan egy kicsit belediktalni a baboba...egyszer elfelejtettem s benyomtam egy nagy adag hagymas babot, utana persze en is majdnem bogtem a hasfajastol, nemhogy az en kis kincsem, de ezzel a trukkel egesz jol kihuztuk!
2012. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!