Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem szívesen szoptatnék...

Nem szívesen szoptatnék nyilvános helyen, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már csak azért is próbálom tartani a három órát a két szopi között, hogy tudjak időzíteni, én ugyanis nem szívesen szoptatnék máshol, mint otthon. Vagy ez csak az én hülyeségem? Mit gondoltok erről? (LLL linkeket légyszi mellőzzétek)
2008. ápr. 12. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tervezem, hogy ha tudom, el kell mennünk, akkor inkább lefejem a tejcsit és cumisüvegből etetem meg. Szerintem ez egy annyira intim dolog, hogy én sem szívesen szoptatnám meg nyilvános helyen. Épp ezért nem tervezek szoptatós melltartóra sem beruházni. :) 32 hetes kismami.
2008. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Régen nem csak az volt a természetes, hogy a nők nyilvánosan szoptattak - de az is, hogy a férfiak ELISMERÉSSEL nézték őket. Nem fordultak félre, nem cikizték őket: esetleg meg is álltak, nézni egy ideig.

Nagyjából olyan volt a helyzet, mint Madonnával és a kis Jézussal :-)

Tartást, tekintélyt adott a nőnek.

2008. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!