Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik bimbóvédő vált be nektek?

Melyik bimbóvédő vált be nektek?

Figyelt kérdés
Szétmegy a mellbimbóm a szoptatástól.Úgyanúgy tud vele szopizni a baba,mint ha ott se lenne?
2012. febr. 29. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Medelát használok, nálunk nem okoz semmi gondot. Már elsőre ugyanúgy rácuppant mint a cicire és tejem sem lett tőle kevesebb. Nem mondom, hogy teljesen fájdalommentes, de szerintem már tudat alatt is enyhíti, hiszen már nem a cicit gyimálja.
2012. febr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Avent. Nélküle nem ment volna a szoptatás. Ma már menne, de nélküle már nem fogadja el. :-)
2012. febr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a MAM-ost fogadta el, holott többfélét kipróbáltunk (Avent kicsi, nagy, Canpol, stb... )
2012. febr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
AVENT:)
2012. febr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a védőnő ajánlotta és ahogy utánaolvastam a lényeg, hogy olyat keress, aminél a baba orra hozzá tud érni a cicidhez, de pedig a műanyagot szagolja. ÉS minél vékonyabb szilikonból legyen, hogy azért kellő inger érje a mellbimbót és ne gátolja a tejképzést.
2012. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:

MAM. Sokal vékonyabb és rugalmasabb, mint az Avent. (Legalábbis az én Aventem elég merev volt.)


De linkelek neked egy másik kérdést is, ahol a használatának a kockázatairól is írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2012. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!