Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes megvenni valamelyiket?

Érdemes megvenni valamelyiket?

Figyelt kérdés
[link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] a 4,5,6 ott akciózva van. Csak félek hogy nekem nem fog beválni az avent. Sokan írták hogy jó de tettem fel egy kérdést ahol inkább azt írták hogy ha nagy a bimbó akkor medela. Nem merek sok pénzt kidobni. Szerintetek érdemes valamelyiket megvenni? Szoptatás utánra maradék tej lefejésére kéne.
2012. febr. 19. 01:06
 1/3 anonim válasza:
a legolcsobb kézi pumpás is tökéletesen megfele! És az jobb is mert nem olyan drasztikus,mint a gépi. De a véddő nő szivesen segit tanácsal. Várd ki hogy egyáltalán lesz-e normálisan tejed.
2012. febr. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Be van rendesen csomósodva a mellem. Sokkal több van mint amire szükség ven.
2012. febr. 19. 08:55
 3/3 anonim válasza:
na én nem vagyok nőgyógyász és nem is véddőnő. De jobban jársz ha szoptatás után a felesleget leszivatod,mert valszeg attol van becsomosodva. De egy szakember biztosan tudja rá a választ. Minél elöbb annál jobb,mert ha késö el is mehet a tejed. De mondom nem vagyok szakember!!!!!!!!
2012. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!