Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy folyton éhes...

Normális, hogy folyton éhes vagyok, mióta szoptatok?

Figyelt kérdés
Szerintem még rosszabb, mint a terhesség alatt...
2008. ápr. 8. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,lehetőleg sok gyümölcsöt,zöldséget egyél,meg folyíadékot amennyit csak bírsz!Több mint 4 évig szoptattam(3 gyerekem van)Karácsonykor hagytam abba a szoptatást(másfél éves lett a kislányom).Utánna egyszerűen nem kivántam annyi ételt,italt!

Jó babázást!

2008. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget híztam a terhesség alatt és szerintem a szervezetem most szeretne visszaállni. 158/56-ról indultam és 30 kiló lett a végére:( Alig van étvágyam, de nagyon szomjas vagyok mindig, főleg szoptatás alatt. 2 hónapos a kislányom, de már 17 kilót fogytam.
2008. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nyugi én nem csak napközben, be az éjjszakai szopiztatások közben is ettem.Ezt nem lehet kivédeni.De ne aggódj nem fogsz elhízni, a babának kell a táplálék.
2008. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

emiatt ne aggódj.Van aki fogy,van aki hízik a szoptatás alatt.Enni kell,mert szükse´ged van neked is,és a babádnak is a tápértékre.A szervezetednek erre van szüksége.A terhesség alatt én is sokat híztam,156/52-röl indultam,és 80lett a vége.Most eszek elég rendesen,de szerencsére idáig lassan fogyok.62 vagyok.

Majd bea´ll na´lad is.

2008. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rengetek édességet kivánok főleg közvetlenül szoptatás után és persze folyadékot is.
2008. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!