Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen hashajtó használható...

Milyen hashajtó használható szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon lassú az emésztésem. Van, hogy hetente csak egyszer tudok elmenni "oda" pedig rendesen étkezem.
2012. febr. 9. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kórházban kaptam Laevolac (asszem ez volt a neve) szirupot széklet lazításra. Aztán a dokival otthonra is írattam. Azért konzultálj előtte a dokiddal.
2012. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod étkezéssel kezelni. Szintén ilyen gondom van, de nekem pl a mandarin, a narancs bejött. Nem okoz görcsöt, gyerekeknek is ezt adom ha ilyen gondjuk van. Este lefekvés elött egyél meg mondjuk 5 mandarint, vagy két narancsot, és igyál rá egy pohár vizet. Ha nincs eredmény, másnap ugyan ez, harmadnapra már kell lennie hatásnak. :) A citrusfélék jó székletlazítók. Ezen kívül az alma is az, vagy ha minden kötél szakad, szilvalekvár, vagy kompót.
2012. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Levolac szirup.

de előbb én is a természetesebb megoldásokat póbáltam végig: aszalt szilva, szilvalekvár, joghurt, kefír, sárgabarack.

2012. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Guttalax cseppek
2012. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Sajnos a narancs, mandarin és kefír nem jöhet szóba. Doktornőnk szerint a kisfiam vagy a tehéntejfehérjére vagy a citrusfélékre érzékeny így mindkettő tiltott nálam. :(

Szilva lekvár nem használt.

Guttalax-ot használtam már a terhesség előtt is. Eleinte be is vált, majd ahogy hozzászokott a szervezetem úgy vált az is egyre hatástalanabbá.

Levolac-ot nem ismerem. Tesztelni fogom.

Köszönöm még egyszer az ötleteiteket.

2012. febr. 13. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!