Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hós kislányomat csak szoptat...

4 hós kislányomat csak szoptatom. Nagyon hullik a hajam, mit használhatok ilyenkor? Mát hajhullás elleni sampont használtam, de semmi változást nem vettem észre.

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem is hullott nagyon, de pár hét múlva megállt. nem tudom lehet-e befolyásolni. (talán valami hormontartalmú szerrel, de én ezt nem akartam) nekem a terhesség alatt egyáltalán nem hullott. azt hallottam, hogy ilyenkor bepótolja ezt...

most 11 hónapos a kislányom és látom, hogy kezdenek nőni újabb tincsek:) a vitaminok is segíthetnek talán és nézesd meg a vasszintedet

2009. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kalciumtól mult el a hajhullás(TOVITA)

Ajánlom:-)

2009. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A hajhullás a szülés után teljesen normális!!! Általában a baba 3 hónapos korában kezdődik és kb. 2-3 hónapig tart! Úgyhogy ne aggódj, tenni nem sokat tudsz ellene! A terhesség alatt a hormonok miatt egyáltalán nem hullik a nők haja (ezért olyan szép dús akkor), és a szülés után, mivel már nem termelődik annyi hormon a tested "bepótolja a lemaradást" és kihullik az is, ami a 9 hónap alatt nem...


13 hós baba anyukája

2009. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevállt ez a homeopátiás bogyó a hajhullásra a szoptatás alatt:

Natrium - Chloratum C30

3 naponta 1*5 golyót kell szopogatni, és amikor már hatott, akkor hetente 1*5 golyót a szoptatás végéig...

2009. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!