Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam 2 és fél éves és 5...

Kisfiam 2 és fél éves és 5 hetes terhes vagyok! A kisfiam még mindig cicizik (már csak úgy megszokásbol, sehogy sem birom leszoktatni) félek hogy a magzatnak vmi baja eshet! Mit tegyek? Tényleg lehet vmi baja a babának?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te jól vagy, nem görcsölsz, nem vérzel, akkor nyugodtan szoptasd a "nagyot" :)

Hasonló volt nálunk, 2 év és egy hónap van a két kicsi közt, jó ideig tandemben szoptattam mindkettőt. A tej úgyis a kicsi igényeihez alkalmazkodik.

2012. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

semmi baja nem lesz a babának.

inkább azt oldd meg, hogyha neked kényelmetlen már, akkor már ne szopizzon. de ha tudod vállalni, hogy 2 gyereket szoptass, akkor nem kell leszoktatni a nagyot.


hallottam olyan családot, ahol a 4 gyerek közül még 3an szopiztak! nem lehetetlen. de számomra kényelmesebb volt leszoktatni a nagyot, amikor babát vártam.

2012. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Decemberben volt 2 éves a lányom!Augusztusban lettem terhes! :)

Azótais szopizik,igaz már csak 1*!De mikor teherbe estem még3* szopizott!


Ha nem görcsölsz és nem okoz panaszt a szoi akkor csak nyugodtan!


2 éves kiscsaj és 25 hetespocakcsajszi anyuja

2012. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!