Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell mérni mennyit...

Hogyan kell mérni mennyit eszik anyatejes babám?

Figyelt kérdés
Az oké hogy mérem szopi előtt meg után de a grammból hogy lesz ml? a tejci is úgy van mint a víznél holy 1l=1 kg?
2012. jan. 5. 09:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hát persze én sem vagyok az a fajta aki a nagykönyv szerint vár el mindent a gyerekétől, de aggaszt hogy miért fogyott, amikor híznia illett volna, úgymond kifogyott a bőréből aranyom lötyög a combija. De megjegyzem ma nagyon szépen szopizott már, pedig éjjel jól megijedtem az utóbbi napok hatására annyira el voltam fáradva, hogy nem ébredtem fel mikor kelt, ezt onnan tudom mert hajnalban megriadtam, és a bébiőr ki volt kapcsolva valószínűleg kómásan kikapcsoltam mikor sírt csak vissza is aludtam. Átrohantam hozzá és hason fekve aludt a drágám kitakarva szóval tuti ébren volt csak azt nem tudom mennyit, és mennyit sírhatott. Hason még sosem aludt eddig. Most emiatt van lelkiismeret furdalásom, mondjuk a férjem is mondta ha annyira sír akkor ha nem is én ő tuti felébredt volna, máskor is volt hogy ő ébresztett. De így most végigaludtuk szopi nélkül az éjszakát és ma nagyon szépen nyugodtan evett hála istennek.
2012. jan. 7. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!