Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet gyógyszer nélkül...

Hogy lehet gyógyszer nélkül elapasztani a tejet?

Figyelt kérdés

A lányomat szeretném elválasztani, mert már nyűg az egész szoptatás. Remélem ennek hatására rendesen fog enni és végre át fogja majd aludni az éjszakákat.

Van valami homeós szer, vagy étel, ami elapasztja? Hormonális gyógyszert nagyon nem akarok ezért szedni. Nektek bevált valami?


2011. dec. 28. 12:00
 1/7 Amandaroza válasza:

Hány hónapos a pici?

Egyszerűen ne engedd szopni és elapad 1 hét alatt.

Csak kézzel fejd ki és azt ad neki. Ami kézzel ki jön attól nem gyullad be a melled.

2011. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jéghideg borogatás és elapad
2011. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem pici, 2 éves. Eddig bírtam. Most a déli alváshoz nem kapott, de már eléggé feszül.

Köszi az eddigi válaszokat.

2011. dec. 28. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne szoptasd és kész. Ezt már egy éve is megtehetted volna, a magad érdekében. Sokat bújjatok egymáshoz, simogasd, beszélgessetek, legyen sok testi közelség. Határozd el, hogy most a vége és tartsd magad hozzá.
2011. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A zsályának van tejapasztó hatása. Főzz belőle teát, és azt idd.
2011. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 17 hónapos koráig szoptattam a fiamat utána nem adtam neki pedig rengeteg tejem volt,de úgy gondoltam,hogy elég nagyfiú,már a szopizáshoz!Magától elapadt a tejem szerencsére nemvolt ezzel gondom.
2011. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Magátől elapadt? De jó neked! Nekem borzasztóan fáj és feszül, borogatom, szedem a bogyót, de ha már mozogni sem tudok, akkor fejek picit. Remélem max. 1 hét, és nem fog fájni.
2011. dec. 29. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!