Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hós anyatejes baba miért...

4 hós anyatejes baba miért nem hízik már annyit mint az elején? Nem elég tápláló a tejem?

Figyelt kérdés
az első 2 hónapba több mint 1 kg meghízott havonta 3 hónapba csak 70 dekát,most meg csak 30-at.A védőnő szerint ne aggódjak mert szép formás baba,vidám,szép a bőre,de szerinte azért mert már forgolódik oda-vissza és rengeteget mozog.Ő elég bukós,én erre is gondoltam,nem e ilyen sok ételt kibukik.szerintetek.Annyit eszik amennyit kér,soe sirt ételért,lehet nem elég neki a tejem?jön a foga és nött is.
2009. máj. 18. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

4 hónapos korban már nem kell neki annyit híznia, bőven megfelelő hízás a 30 dkg. Ha havi 1 kg-t hízna, számold ki, fél évesen 9-10 kiló lenne!

4 hónapos baba igény szerint szoptatva ennyit hízik! Ennyi idős baba már sokat mozog, az én fiam is most ennyi idős, alig hízik, szépen fejlődik, nem sír, hogy éhes. Elég neki a tej, ha nem lenne elég, akkor éjjel állandóan keltene, nappal is állandóan enne! Fogzáskor gyakran nem híznak! Ja és egy baba egyszer hízik, utána nő, majd hízik, nő. Nem kell aggódni, ha kiegyensúlyozott, akkor nincsen semmi baja!

2 gyermekes anyuka

2009. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, mi is épp így voltunk, 3 hét alatt hízott a kisfiam 30 dkg-t, de nőtt is elég sokat. Ha vidám, van pisis, kakis pelus, akkor nincs gond!
2009. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!