Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogyás szoptatás alatt. Most...

Fogyás szoptatás alatt. Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ugyebár azt mondják szoptatás alatt tilos a fogyókúra, mert méreganyagok kerülnek a tejbe, de akkor mi van azzal aki nem fogyózik csak fogy? 4 kg-t fogytam semmit se csináltam érte az utóbbi 2 hétben és ez már rég nem víz mert már 2 hónapos a fiam és amúgy sem voltam vizes. Most akkor én is "mérgezem" őt?
2011. nov. 30. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekünk nincs gond,hogy sokat fogytam.szülés után jobban meghíztam,mint terhesség alatt,11hós a lányom és még szopizik.az elmúlt 1.5hónapban simán fogytam 10kg.kérdeztem a védőnőt,hogy nem-e gond.azt mondta a természetes fogyás az nem.
2011. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!