Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem áll be a tej? 3...

Miért nem áll be a tej? 3 hónapos a babám.

Figyelt kérdés
Már több mint 1 hete sűrűbben szoptatom a babám, de úgy érzem nem lett több a tejcsi. Már vettem 1 doboz more m. kapszulát is, iszom-eszem, ezzel nincs gond. Elég nyűgös a babám, hajnalban is többet felkel mint eddig. Szerintem még mindig kevés a tej. Mit tehetnék?
2009. máj. 13. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
3 hosan van egy fejlődési ugrás, mely alatt a babák gyakrabban szopiznak mert már több tejre van szükségük és a gyakori szopással serkentik a tejtermelődést elvileg pár nap alatt beáll a tejtermelődés de csak ha mindig mellre teszed ha akarja. nálunk 1hétig tartott.
2009. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Igen tudom, hogy növekedési ugrás van, de nálunk lehet több idő kell mint egy hét?

Mindig akkor teszem mellre amikor kéri, szinte már egy nyikkanásra, de nem érzem, hogy több volna a tej. :(

Azért köszönöm.

2009. máj. 13. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!