Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van hogy szopi közben úgy...

Van hogy szopi közben úgy elalszik hogy még a büfi is elmarad. Az nem baj?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj.Ha lerakod hasra úgy is büfizik.Ha nem majd ha felébred.Az enyém is elszokott közben aludni.De mikor magamra felemelem mindig büfizik.
2009. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is van olyan, hogy nagyon bealszik, hiába megyek vele pár kört a szobában, nem büfizik. Ilyenkor nincs mit tenni, visszateszem a kiságyába aludni, és alszik is szépen tovább.

3 hónapos.

2009. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az éjszakai etetéseknél nekem sem mindig büfizik a lányom, általában várok egy kicsit, ha nem jön, akkor visszarakom a kiságyba.

Olyankor nem is szokott olyan mohón enni, mint nappal.

2009. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babóm naponta jó ha egyszer büfizik, de van hogy egyszer se... pedig van hogy egy órán át sétálgatok vele, de hiába. Így kénytelen vagyok enélkül letenni... Baj nincs belőle, legrosszabb esetben felébred mert bántja a pociját a bentragadt levegő. Ha szép lassan eszik, nem mohón kapkodva, akkor nem nyel annyi levegőt, nem feltétlenül kell büfiznie.
2009. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, nálunk is így volt sokáig, most 1O hónapos a fiam és minden ok.
2009. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!