Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ugye nem "normális" hízni...

Ugye nem "normális" hízni szoptatás alatt? !

Figyelt kérdés
Mindenütt olvasom,hogy a szoptató anyukákról folynak le a plusz kilók...Ezzel szemben én csak hízok és hízok.:(...a kicsink 4 hónapos,ezalatt közel 10 kg-t híztam.Teljesen el vagyok keseredve...
2009. máj. 11. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél elkeseredve,mert nem vagyunk egyformák.Én sem fogytam a szoptatás alatt,bár ennyit azért nem híztam.próbálj odafigyelni az étkezésre.kevesebb édesség több gyümi folyadék.Jön a nyár gyümölcsszezon.majd lemegy,ha már nem szoptatsz,most a baba az első.
2009. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barna kenyér,sok séta és igyál mindíg vizet!Ne búsulj,le fog menni!
2009. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
elore is bocsanat, nem ijesztgetni akarlak, de egy pajzsmirigy hormon kivizsgalas nem artana. gyakori a pajzsmirigy alulmukodese szules utan es ez foleg abban nyilvanul meg h szaladnak fel a kilok a mamara...egyszeru vervizsgalat.
2009. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy nyugodtabb vagy a picivel és jobban feldolgozza a szervezeted az ételt.

Arra figyelj, hogy a kicsi jóllakjon. A kilók leadása még ráér.

Én 70 kg-mal szültem, 60-kg-mal jöttem haza, mire megszoktam az újdonságot, nem alvás, fárasztó napok 54 lettem, most már teljesen profi vagyok a babanevelésben, jókat játszunk, sétálunk, gyúrjuk egymást, kiegyensúlyozott, nyugodtabb lettek a napok, mert a kicsi is egészséges mint a makk és 66 kg vagyok.

Alig birok mozogni, de nem érdekel, pedig sétálok eleget. Mozgok, hajlongok, de este nagyon jól esik a finomság, kicsi nasi is.

Üdv. 14 hónapos kislány nem "dagi" anyukája

2009. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)Tudom ám,hogy nem vagyok egyedül ezzel a promlémával...csak mindig "összefutok" ezzel,hogy aki szoptat az hamarabb fogy le..Hjjaaaj.

Itt sem szabadna általánosítani,a kedves ismerősök meg szánakozva néznek rám és megjegyzik,hogy jajdeszépkerekvagy.:(

2009. máj. 13. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En sem fogytam szoptatas alatt.10 honapig szoptattam es 13 kg hiztam az alatt.Most sanyargatom magam a fogyokuraval mivel mar nam szoptatok.Ne keseredj el.szoptatas utan lesz idod leadni a plusz kilokat.
2009. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak: én sem fogytam a szopi alatt (még mindig szoptatok)....egy grammot sem. Nekem is pánikhangulatom van, mert szép karcsú voltam a terhesség előtt, most meg egy nagyranőtt bálna. Őszintén?! Nem izgat. Majd ha a gyerek abbahagyja a szopit, akkor majd jöhet megint a kínszenvedés. Most annyit teszek, hogy amikor időm van, mozgok, mert az még jót is tesz (főleg a hátamnak).
2009. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!