Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Héthetes babám másodszor...

Héthetes babám másodszor alussza át az éjszakát. A szervezetem tudni fogja, hogy éjszaka nem kell már annyi tejet termelni?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra először az éjszakai 1 órás, majd a hajnali kajálást hagyta el. Eléggé bedurrantak a melleim, lefejem, az rendben van. De a szervezet át tud állni magától, vagy mostantól mindig fejnem kell? (Eddig nem kellett, mert pont annyim volt, amennyi neki kellett.)
2009. máj. 11. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell fejni, csak ha fáj, nagyon feszül. A szervezeted pár nap alatt átáll. Gratula az előrelépéshez:)
2009. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hú de jó, nem tudtam, hogy mi következik. :) köszönöm szépen!! :)
2009. máj. 11. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak annyit fejj le,hogy ne feszüljön olyan nagyon a cicid.Pár nap kell hogy a szervezeted át tudjon állni az új igényekre.A fejlődési ugrásoknál majd pont az ellenkezőjétt tapasztalod.Kevés lesz a tejci ezért gyakrabban kell majd szopiztatni hogy termelődjön. Amint látom túl vagytok az első "ugráson"(6.hét),lehet hogy azért van több tejed! Kitartás! Pár nap és minden ok lesz!

2009. máj. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2009. máj. 11. 09:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nálam ez nem így volt mint ahogy az előttem lévők írták. Nekem is már átaludta a kicsi az éjszakát mégis mindíg fel kellett kellnem fejni, mert nem bírtam úgy bedurrantak a melleim. Én teljesen lefejtem, mert ha csak kicsit fejtem ki akkor nem bírtam volna ki reggelig, mert megint úgy megtelltek volna. Nekem kellett egy 2 hónap mire eljutottam oda, hogy már nem kellett felkellnem fejni. Amit meg olyankor lefejsz tedd be a fagyóba, majd később még jól fog jönni.
2009. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem keltem fel fejni, de akkor szoktam rá a melltartóban alvásra, úgy kibírtam reggelig. Szopi után mindig lefejtem a másik mellet. 1-2 hét után normalizálódott a helyzet.
2009. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen. én át tudtam aludni az éjszakát, csak fél 7kor ébredtem fel, a babám meg több mint egy órával később, szóval ennyire szerencsére nem vészes a helyzet. csak nem tudtam, hogy ez most már állandó lesz, vagy változni is fog. de ezek szerint fog. előbb vagy utóbb :)
2009. máj. 11. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Boldogságot kivánok, de ne nagyon éld bele magad abba, hogy átalszod az éjszakát, mert hamarosan jönni fog a pici foga, vagy tele lesz a napi élményekkel és akkor lehet, hogy éjszaka is fel kell ébredj!

Minden jót!

14 hónapos nagylány anyuja

2009. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor már nem éhes lesz. :)
2009. máj. 13. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!