Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek a babája kap már...

Akinek a babája kap már gyümit főzit este csak szopizik vagy mást is adtok neki?

Figyelt kérdés
KIcsi fiam 6 hónapos! Még 3-4x szopizik egy nap de már kap gyümölcsöt és főzeléket is elkezdtem délben! Eddig mindig aludt az esti szopi után most pár napja pedig 2 óra alvás után fent van alig tudom visszaaltatni utána éjjel még 3x ébred! 11 körül csináltam neki tápit hátha éhes és nincs mit szívjon a cicimből de nem ette meg! Mi lehet a baj! A hozzátáplálás miatt van?
2009. máj. 9. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy álltok a fogacskákkal? Lehet, hogy ez van a háttérben...

Az én manóm 9 hónapos, este csak szopi van, ő is 2-3 alkalommal ébred éjjelente.

Próbáljátok ki a Viburcol kúpot, az szokott segíteni, ha nyugtalan a baba.

2009. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 1 hét múlva lesz 6 hónapos.

Én a melegre gyanakszom.

2 hónapos kora óta elaludt este 7kor,és reggel 7ig fel sem ébredt.

Pár hete ugyanúgy leteszem 7kor,de most már beszélget,forog.

Ha keresztbe fordul,már nem fér el,ezért felhergeli magát, beizzad.

Így nem tud elaludni.

Ilyenkor megigazítom,ezután még 3x-4x megismétlem az "altatást",úgy alszik el,hogy a kezembe veszem és ringatom :)!

Reggel is felébred már 6 kor,így a jól bevált rendszerünk is felborult.

De ezt annak tudom be,hogy még redőnyön keresztül is világos van.


Szerintem nem a hozzátáplálás miatt van.

Már sok külső inger éri őket,és nehezen dolgozzák fel,mivel már nem alszanak olyan sokat.

/ séta,játszótér,boltba be-boltból ki stb. ..../

Így nyűgösebbek,plusz még hozzájön a hirtelen jött meleg is.

2009. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!