Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi ez? 5 hete szültem,2 hete...

Mi ez? 5 hete szültem,2 hete már semmi vérzés, most meg vérzek elég erősen.

Figyelt kérdés
Pont 5 hete szültem császárral. 2 hete már csak minimális váladék volt most meg tegnap óta vérzek eléggé. Nem emelgettem semmit, nem volt szex se szülés óta, nem tudom mi lehet ez. Ez még belefér a 6 hétbe? Vagy menstruáció?? Szoptatok közben szóval tényleg nem értem.... A 6 hetes kontrollra csak 2 hét csúszással, május végére van időpontom. Ha nem múlik el, menjek korábban megnézetni magam szerintetek?
2009. máj. 8. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokid és kérdezd meg telefonon. Az a legbiztosabb.
2009. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, én is azt hittem, ez már a menstruáció. Utánaolvastam, az is lehetne éppen, és szoptathatsz továbbra is nyugodtan, előfordul szülés utáni hatodik hétre. Mármint a menstruáció. Na, de nekem pár nap múlva elmúlt, és azóta minden rendben.
2009. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez már a mentsruáció.Én is így jártam.Hiába szoptattam.Pont öt hétre jött meg és mentem a hathetes kontrollra, mert a doki később nem ért rá én meg nem akartam a nyolcadik hétig várni.A doki is megerősítette.Menstruáltam.
2009. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Micsoda véletlen! Nekem is pont ma van 5 hete, hogy császárral szültem. Én is ugyanígy vérezgetek vagyok tegnap óta.(Már volt amikor egész nap nem volt egy csepp váladék sem) Én egyből a menstruációra gondoltam, kíváncsi leszek mikor múlik el?
2009. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Hát nem tudom.. érdekes azért...

Dokit hívtam, de nincs bekapcsolva, a védőnő szerint meg inkább valószínűbb hogy nem menstruáció.. azt mondta pihizzek többet meg jobban figyeljek oda hogy tényleg ne emelgessek ( Csak Babót :) Remélem tényleg nem menstruáció, és elmulik már végre!

Szia előző válaszolo:) Te szoptatsz egyébként? Ha menstruáció akkor az milyen hatással van a szopizásra? Tejre? Annyira nem vagyok képben ezzel kapcsolatosan...

2009. máj. 8. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!