Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptatás mellé pótol...

Aki szoptatás mellé pótol tápot, hogy csinálja? Étkezésenként, mérés után, vagy egy komplett étkezést ezzel oldotok meg? 3hós

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 11:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor én bocs, sajnos írás közben nem lehet hangsúlyozni! Akkor félreértettük egymást, de szerintem más is Téged. Amúgy nem elment, csak sose volt elég, bár úgy érzem, mindig több lesz, de sosem érjük be magunkat. Ami van neki, az elég lenne, de általában napközben nem tud annyit enni, hogy egy jót aludjon, és indul a körforgás, hogy éhes is, meg álmos is, és akkor se nem alszik, se nem eszik. Csak nem tudom, hogy jobb a pótlás. Mert ha az egyes kajálásokat pótolom, akkor sem lesz több a tejecske! Nem?
2009. máj. 5. 13:04
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
2.: A tej mellé SOHA nem kell más folyadék...
2009. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2.vagyok!próbálj meg sokat pihenni és kevesebb házimunkát végezni!biztos lesz több is csak nyugi!sok szerencsét!és kell mellé más,mert a tej nem mindig oltja a szomját!!!főleg mivel a tápszer sósabb,mint az anyatej!!!
2009. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Előzőnek: Legalább tartanád meg magadnak a hülyeségeidet... ÁÁÁÁÁÁ
2009. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Te aztán lehetsz egy anya!Olvass már kicsit utána!
2009. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem állok le vitatkozni veled. Ezt szerintem mindenki tudja, aki szoptatott valaha. De gondolom neked még gyereked sincs.
2009. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De van!És ha neked is akkor igazán legalább egy könyvet elolvashattál volna!Ha nyár van és meleg nem adsz neki inni???ÓÓÓ hát persze had száradjon csak ki!Szüksége van a folyadékra is!
2009. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!