Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki a saját egészsége...

Ha valaki a saját egészsége érdekében nem szoptat, azt miért ítélik el?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek rossz a szíve, ezért, bár van teje, nem szoptathat, mert azt mondta neki több orvos is, hogy ha szoptatna, annyira megterhelhetné a szívét, hogy kórházba is kerülhetne. És mivel a barátnőm túl azon, hogy nem szeretne kórházba menni, még ráadásul egyedül is neveli a picit, így nem is tudná kire hagyni, ha tényleg komolyabban beteg lenne. Fejt egy darabig, de elapadt a teje, így tápszeres lett a baba. A körzetben minden kismama ismeri egymást, és őt ezért kiközösítették, azt mondják, nem a saját érdekét kéne szem előtt tartani.
2008. márc. 15. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, ha ez valóban így van , egyáltalán nem elítélendő, hogy nem szoptat.egyáltalán nem őnző, és igenis hosszú távon a baba érdekeit nézi.hiszen elsősorban a babának nem lenne jó, ha kórházba kerülne a mamája.akik ezért lenézik, nem kell foglalkozni velük/tudom mondani könnyű/
2008. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a barátnődet, hogy még a kismamatársaival sem oszthatja meg a mindennapi problémákat. De sajnos a játszótéren mindenki szuperanyuka, aki a legjobban tudja hogy mi a jó - főleg a másik gyerekének. És természetesen ő mindent hibátlanul csinál, az ő gyereke lesz legkorábban szobatiszta stb.

Támogasd a barátnődet ahogy eddig, hallgasd meg a problémáit és ne törődjetek a felelőtlenül ítélkezőkkel.

2008. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyenért kiközösíti ,egy idióta!!Ne is foglalkozzon velük.mindig az dumál a legjobban akinek volna mit söprögetni a saját portáján.Millióan felnőttek tápszeren, és nem lettek kevesebbek mint a tejes babák.Én 2 évig ciciztettem a kislányomat, de nem ítélkezem azok felett akik tápszerrel táplálják a babájukat.Még kerülhetek én is ilyen helyzetbe, vagy hasonlóba.Ne szomorkodjon vagy zárkózzon be ez miatt,örüljön az egészséges pcikéjének .Sok jót kívánok nekik.Babi
2008. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos így van, a legtöbb anyuka állandóan versenyez, az agyamra mennek, kinek mennyivel született a gyereke, ki vajúdott legtovább,kinek van a legdrágább babakocsija, ilyenek. Hülyék. Orvosi javaslatra nem szoptat, és ezért elítélik, azok is kezelésre szorulnak! Tarts benne a lelket, biztasd, nehogy elkeseredjen.
2008. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem tudok erre mit mondani.Igazából,ha egy ilyen anyuka lakna a környéken,akkor én adnék inkább neki tejet,hogy ne kelljen tápszerrel etetni a kicsit.A többi anyuka,ahelyett,hogy kiközösíti inkább a lefejt tejét adná neki,mert ők a nagyját úgysem használják fel soha.De eddig már nem jut el a tudatuk.Amúgy tény,hogy a másik babáját mindenki szuperjól fel tudja nevelni,csak a sajáttal vannak bajok.
2008. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tömören, röviden mert tudatlan bunkó! Üdv. 33. hetes kismama
2008. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus isten tényleg nagy az isten állatkertje.Én biztos visszamagyaráznék nekik, hogy inkább nem szoptatok, minthogy ne legyen családja a gyereknek.Sajnálom a barátnődet.....
2008. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!