Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől durranhatott be cicim?

Mitől durranhatott be cicim?

Figyelt kérdés
kislányom majdnem 4 hónapos. Naponta 5x, ebben a melegben 6-7 alkalommal szopik, az éjszakákat átalussza. Ma hajnali 4 órakor arra ébredtem, hogy iszonyat fáj a bal cicim, és a pólóm már tiszta tej volt. Fel kellett kelnem és lefejni. Nem ettem, ittam mást mint eddig.
2011. aug. 26. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a nagy melegtől.
2011. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amit leírtál. Nappal többször kéri (a meleg miatt), viszont éjszaka nem kéri. a szervezeted meg többet termel.

Jól csináltad, fejjél ki annyit, hogy ne feszüljön/fájjon, ha csomó van, azt a fejés előtt masszírozd át, és ennyi.

Majd visszaáll.

2011. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is így vagyok, 3,5 hónapos a kislányom, és ebben a melegben van, hogy másfél két óránként cicizik, beindult a tejtermelésem rendesen. Pont reggel mondtam a páromnak, hogy olyan mintha megint belövellt volna a tejem, ráadásul becsomósodott a bal cickóm, fejtem is reggel alaposan nehogy tejláz legyen a vége!
2011. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 honapos a fiam. Tegnap reggelre a bal mellem egyik oldala olyan volt mint egy nagy kő. Egesz a honaljamig. Estere oldodott fol, meleg vizzel zuhanyoztam aztan szopiztattam a babat ahogy birta, de ugyes volt, sikerult! :) azt szoktam, hogy a csomo fele legyen az alla. Neha erdekes poziciok lesznek igy, de legalabb sikerul. De eddig nem volt ilyen hogy ilyen sokaig ne oldodjon meg.
2011. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!