Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hetes babának hasfájásra...

Két hetes babának hasfájásra milyen teát adjak?

Figyelt kérdés

Szoptatok szerencsére, bár a puffasztó ételeket kerülöm, de amúgy mindent meg eszek, muszáj, mert vékony testalkatú vagyok és ha kihagynám a tiltólistás gyümiket, zöldségeket, akkor egy hét múlva már csak a csontjaim maradnának:-), és csak két cickó járkálna lakásban.!

Hogy hasfájós -e a babám nem mindig vagyok benne biztos de úgy látom néha erőlködik, pedig a széklete normális.

Milyen fajta teát adjak neki ami csillapítja ezt?

Kinek mi vált be?

Esetleg a homeopátiás szerek jobbak?

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 19. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A dm ben van alnature(vagy valami hasonló kiskasák vannak a dobozon)Magyarul az van ráírva hogy négy hótól.De aki tud németül az megtudhatja ,hogy 2 hetes kotól van és hasfájásra jó.Nekünk bevált
2011. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írass a háziorvosotokkal görcsoldót, a legjobb és a legolcsóbb. 1 hónapos kortól meg kaphatja a gripe watert , nálunk a másik csodaszer még ez volt. Infacol, espumisan semmit nem ért ,csak felesleges pénzkidobás.
2011. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én édeskömény teát adtam annó. Abból is az vált be a legjobban amit csomagba lehet kapni a patikába, nem a filteres, és nem is a mindenféle drága babatea.
2011. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a biotékába vettem rendes(nem filteres)édesköményt meg kamillát.És abból főztem a kislányomnak teát,ő is nagyon hasfájós volt.Nekünk nem használt semmi(Infacol,Kapormagolaj)a doktornő írt neki sima gyógyszertári(gyógyszertárban csinálják)cseppeket attól múlott el.
2011. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!