Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi csokit lehet enni...

Mennyi csokit lehet enni szoptatás alatt? Nagyon kívánom az édességet, és azt hallottam, hogy a csoki élénkítő hatással lehet a Babára, ezért csak óvatosan szabad. Egyek fehér csokit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már.. :)) Ahhoz, hogy élénkítsen, két raklappal kéne megenni.. Egyél nyugodtan, ha kívánod. Én is ettem szoptatás alatt...eszembe se jutott volna, hogy "káros" lehet :)
2009. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez jól hangzik! Ma nagyon rajtam van az édesség ehetnék! Akkor pótolok egy kicsit! :)
2009. ápr. 14. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre váljon! :) Az a fontos, hogy Te is megadd magadnak (módjával) amit megkívánsz. Nekem volt olyan, hogy egy fél pohárka Martinit is megittam, mert csurgott a nyálam, mikor a többiek itták előttem :) Semmi baja nem lett a kicsimnek attól sem. :)
2009. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Egyél csak nyugodtan,amennyi jólesik!Jóétvágyat!
2009. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

valamilyen szinten élénkít a csoki,de annyira azért nem vészes a hatása,tényleg sokat kellene megenned belöle,hogy a baba ne tudjon aludni.

amúgy én is nagyon kívánom az édességet,de inkább fehér csokit eszem,mert abban ugye kakaómassza nincs,csak kakaóvaj. na meg cukor,de az böven.

ámbár állítólag a sok cukor is élénkítő hatású..

szerintem figyeld meg,hogy reagál a babád,lehet,hogy nem is zavarja meg.

2009. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!