Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela Mini Electric, vagy...

Medela Mini Electric, vagy Tommee Tippee mellszívó?

Figyelt kérdés
A két elektromos mellszívó közül melyik a jobb? Nektek melyik vált be?
2011. júl. 31. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia


Ha esetleg figyeled a kérdéseidet, hátha tudsz nekem írni...

Hogy vált be a Tommee Tippee mellszívó?


Első lányommal nekem Medela Mini volt, az jó csak hangos, most másikat szeretnék, és mivel a cumijaink Tommee Tippee-k voltak arra gondoltam most olyan mellszívót vennék...

2011. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem tudok még neked válaszolni mert még nem szültem meg a leányzót. Még van négy hetünk :)

Annyit tudok neked elmondani amit nekem mondtak nekem a Brendonban mielőtt megvettem. Azt mondta a csaj, hogy van legalább olyan jó mint a medela, sőt... csak mivel viszonylag új dolog a mellszívó piacon még a kismamák/anyukák nem ismerik annyira és mivel mindenki a medelát ismeri, mindenki azt veszi. Természetesen már bekapcsoltam, nekem ez nem tűnik hangosnak, bár nem hallottam még a medelát működés közben.

2011. nov. 16. 06:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!